De optocht van Egchel is de laatste optocht van Peel en Maas. Met veel buitendorpse deelnemers.
14 juni 2026 10:58
12 juni 2026 13:43
12 juni 2026 18:59
Het aantal glasvezelaansluitingen in de gemeente Peel en Maas is de afgelopen jaren verder toegenomen. Tussen 2022 en 2025 kwamen er volgens cijfers van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) 1.168 aansluitingen bij. Daarmee steeg het totaal van 19.258 naar 20.426 aansluitingen.
Het CDA in Peel en Maas heeft vragen gesteld aan het college over de regels voor de huisvesting van arbeidsmigranten.
Reizigers op de Maaslijn moeten eind juni rekening houden met aangepaste dienstregelingen. Door werkzaamheden van ProRail rijden op verschillende dagen geen treinen tussen Venlo, Roermond en Nijmegen. Er worden vervangende bussen ingezet.
Een spontane video van influencer Vera Urru uit Reuver heeft op sociale media geleid tot een opvallende golf van Limburgse trots. Met een oproep aan Limburgers om hun afkomst en accent te omarmen, wist ze in korte tijd duizenden mensen te bereiken.
Open Kerk Helvoirt bestaat 35 jaar. De beweging, die in 1990 werd opgericht door Peer Verhoeven, viert dit bijzondere jubileum met een speciale viering op zaterdag 21 juni in de Lazaristenkapel in Panningen. De viering begint om 10.30 uur en is voor iedereen toegankelijk.
De bouw van achttien woningen voor urgente woningzoekenden aan de Wederikstraat in Beesel kan doorgaan. Het beroep dat nog bij de rechtbank liep tegen de verleende vergunning is ingetrokken, waardoor woningcorporatie Nester de voorbereidingen voor de bouw kan hervatten.