gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Terugkijken: Voorleeslunchverhaal 2023

cd120c2c22611237f788ac569a5ac961

Vrijdag, op Nationale Ouderendag zond Omroep P&M het Voorleeslunchverhaal 2023 uit. Een voorleesvrijwilliger van de bibliotheek, Jacqueline Korsten, las het verhaal voor. Dit jaar is het geschreven door Ronald Giphart.

 | Aangepast op
Het verhaal heeft de titel 'De Reünie'.

Giphart
In het verhaal van Giphart komen twee groepen ouderen bijeen in hetzelfde restaurant voor hun jaarlijks weerzien. De ene groep bestaat uit vrouwen van het waterpoloteam uit de jaren tachtig en de andere groep was jarenlang actief in het Nationale Reddingshonden Team. Aanvankelijk hebben beide groepen geen oog voor elkaar, tot één van de vrouwen begint te speechen. Een vluchtige herinnering wordt een hartverwarmend liefdesverhaal.

Lees meer over: