Panningen, Netherlands

Nieuwjaarsuitzendingen ‘Country Heroes’ en ‘Poparchief’ op P&M

De radioprogramma’s ‘Country Heroes’ en ‘Poparchief’ zenden vanavond nieuwjaarsspecials uit op Omroep P&M. De presentatie en samenstelling is in handen van Leon Jacobs.
Youri Buis | 1 januari 2024 14:30 | Aangepast op 1 januari 2024 14:30
John Denver
Tussen 19.00 en 20.00 uur maakt ‘Country Heroes’ een uitzending met speciale aandacht voor John Denver. De zanger verongelukte in oktober 1997 met een privévliegtuig en zou gisteren, op oudejaarsdag, 80 jaar zijn geworden.

Eric Carmen
De nieuwjaarsuitzending van ‘Poparchief’ heeft speciale aandacht voor de herkomst van het nummer ‘All By Myself’ van Eric Carmen. Klassieke muziek speelde een belangrijke rol. Deze uitzending is te horen van 20.00 tot 21.00 uur.

Lees ook

Ondernemen met Gouden Randjes #3: Marc Smeets en Wouter Bruins (Ruygh)

In de podcast ‘Ondernemen met Gouden Randjes’ gaat Ingrid Smets in gesprek met inspirerende ondernem...

Vanavond op tv: documentaire over volkstuin D’n Haof

Maandagavond (Tweede Pinksterdag) zendt Omroep P&M een documentaire uit over D’n Haof in Horst. In d...

Bewoners opvanglocatie Maasbree steeds vaker aan het werk

Steeds meer bewoners van de opvanglocatie in Maasbree zijn actief aan het werk. Volgens locatiemanag...

Ondernemen met Gouden Randjes #2: Francien van Kessel (Buiten Zinnen)

In de podcast ‘Ondernemen met Gouden Randjes’ gaat Ingrid Smets in gesprek met inspirerende ondernem...

Vanaf vrijdag: drieluik over opvanglocatie COA in Maasbree

Al ruim een jaar is de voormalige locatie voor arbeidsmigranten in Maasbree ingericht als opvangplek...

Vanaf vrijdag: de podcast ‘Ondernemen met Gouden Randjes’

Ingrid Smets en Omroep P&M starten samen een nieuwe podcast: ‘Ondernemen met Gouden Randjes’. Centra...