gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Ut P&M Hoés: mantelzorgers in het zonnetje gezet

fd198da97f9f552b96de3eb9f0913a9b

Tijdens Ut P&M Hoés wordt er niet alleen geld ingezameld, maar er worden ook inwoners verrast. Zo wordt het thema van dit jaar, eenzame ouderen, mooi gecombineerd. Vrijdagavond werden twee mantelzorgers verrast.

 | Aangepast op
Een van de verraste mantelzorgers is Gertie Pelzer uit Reuver. Zij ervaart een moeilijke tijd. Voor de tweede keer werd er longkanker bij haar vastgesteld, terwijl ze ook al kampt met huidkanker. Desondanks staat ze klaar voor alle bewoners van Hortus, appartementen voor mensen met een lichamelijke beperking. Ze haalt onder meer eten voor mensen die langere tijd ziek zijn en ze doet boodschappen voor medebewoners. Als blijk van waardering ontving ze vrijdag een bloemetje tijdens Ut P&M Hoés.

Ook voor Jo Bouten uit Helden was er een verrassing. Voordat haar man op 19 november overleed, was ze jarenlang zijn mantelzorger. Sandra, dochter van Jo, besloot dat het tijd werd om haar een hart onder de riem te steken. Zodoende kreeg ze vrijdag bezoek van Omroep P&M en nam ze een bloemetje in ontvangst. Net als Gertie werd ook Jo helemaal stil van het bezoek.

Lees ook

LampionnenStMaarten

Sint Maarten optochten in de gemeente Beesel op 6 en 7 november

In Beesel organiseert SJAB Stichting Jeugd Aktie Beesel een lampionnenwandeling als een optocht en in Reuver organiseert Events4Kids een optocht.

Huis van de Gemeente plant

Peel en Maas verwacht 550.000 euro kosten voor doorstroomvoorziening in 2026

De gemeente Peel en Maas verwacht dit jaar ongeveer 550.000 euro kwijt te zijn aan de doorstroomvoorziening voor statushouders in Broekhuizenvorst. Dat blijkt uit de antwoorden van het college op vragen van de CDA-fractie. De gemeente benadrukt dat de kosten geen miljoen euro per jaar bedragen, zoals het CDA eerder aangaf.

Gemeente Beesel Reuver

Zorgen bij oppositie Beesel over voorgenomen begroting voor 2027

De gemeente Beesel heeft de begroting voor 2027 sluitend gekregen, maar dat gaat volgens twee oppositiepartijen niet zonder risico's. De VLP en de Beeselse Lijst maken zich zorgen over de financiële keuzes van het college. Vooral de verhoging van de toeristenbelasting en het gebruik van de algemene reserve roepen vragen op.

Mick Beumers Poster

Mick Beumers te gast in speciale uitzending bij De Koncurrent

Mick Beumers staat binnenkort centraal in een speciale avond bij De Koncurrent in Panningen. Naast de Panningenaar schuiven ook psychologen aan om met elkaar in gesprek te gaan over de thema’s die in zijn tweede boek 'Mijn Gevecht, Mijn Trots' aan bod komen.

katten

Honderden katten te zien tijdens wereldshow in Panningen

Honderden katten uit het binnen- en buitenland zijn te zien bij de Limbra Cat Club Wereldshow op zondag 8 november in de Sporthallen Helden in Panningen.

Afbeelding Kennismakers - liggend.jpg.rendition.1280.2048

Nieuwe podcast over lezen en taal van Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M

De nieuwe podcastserie ‘Kennismakers – Waar taal begint en lezen leeft’, een samenwerking tussen de Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M, is vanaf vrijdag 6 november te beluisteren. Luisteraars worden meegenomen in de wereld van lezen, taal en mediawijsheid.