De motivatie om mee te doen is persoonlijk. Afgelopen jaar werden de vrienden ieder op hun eigen manier geconfronteerd met kanker in hun omgeving. “Dat heeft diepe indruk op ons gemaakt,” laten ze weten. “Juist daarom voelt dit als een mooie kans om iets te kunnen betekenen voor mensen die nu, of in de toekomst, met deze ziekte te maken krijgen.”
Beklimmen
Tijdens Alpe d’HuZes is het de bedoeling om de Alpe d’Huez zo vaak mogelijk te beklimmen, te voet of op de fiets. De volledige opbrengst gaat naar kankeronderzoek en naar initiatieven die bijdragen aan een betere kwaliteit van leven voor mensen met kanker.
Wafelactie
Om geld in te zamelen organiseren de vier een wafelactie. Op 27 december gaan zij in Beringe langs de deuren met versgebakken wafels. Voor wie die dag niet thuis is of op een andere manier wil bijdragen, is er ook de mogelijkheid om een donatie te doen via hun actiepagina.