gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Voormalig scheidsrechter Ed Janssen wint wasmachine schieten

77ac2f121c3739e53292cbef6cba1e02

Het lukte hem als enige van alle deelnemers. Voormalig voetbalscheidsrechter Ed Janssen uit Meijel mikte de bal in de wasmachine en won daarmee het spel ‘wasmachine schieten’.

 | Aangepast op
Alleen maar missers
Het spel was de afgelopen weken een vaste rubriek in De Sportzomer, de EK-talkshow van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas. Telkens namen twee deelnemers het tegen elkaar op. In drie ‘officiële’ pogingen probeerden zij de bal in de trommel van de wasmachine te schieten. De bovenste wasmachine leverde vijf punten op, de onderste was goed voor één punt.

Lang was het een eentonige bedoening met alleen maar missers. Dario Polman, Bob Vostermans, Roel Wuisman, Anneke Joosten, Roy Simons, Stan Gubbels, Rudy Tegels, Niels van Rens en Bart Nelissen kregen het allemaal niet voor elkaar om raak te mikken. Ed Janssen liet uiteindelijk zien dat het wel degelijk mogelijk is. Hij nam het op tegen Rudy Tegels, voormalig wethouder van de gemeente Horst aan de Maas.

Cup met de grote oren
De voormalig voetbalscheidsrechter, die jarenlang op het hoogste niveau in Nederland actief was, sloeg tijdens zijn derde en laatste poging toe. Nadat de ‘videoscheidsrechter’ het doelpunt had bevestigd, kreeg Janssen een trofee uit handen van presentator Pascal Meyer. “Ik heb heel weinig trofeeën bewaard, maar ik heb wel nog de schalen van het aantal wedstrijden dat ik gefloten heb in de Eredivisie. Deze komt daar mooi tussen te staan”, zegt hij over zijn nieuwste zilverwerk.

Het is voor Janssen in ieder geval de grootste beker in zijn prijzenkast. Het doet hem denken aan icoon Leo Beenhakker, oud-trainer van onder anderen Ajax, Feyenoord en Real Madrid. “Hij had het altijd over de cup met de grote oren, maar die hebben ze bij P&M ook”, verwijst Janssen lachend naar de grote trofee van de UEFA Champions League.

De winnende trap van Janssen is te zien in de laatste aflevering van ‘wasmachine schieten’. Bekijk de aflevering hieronder terug.

Lees ook

pawel2

Pawel Oortwijn ontdekt zijn passie voor schilderen: ‘Je bent nooit te oud om te leren’

Pas eind 2023 pakte Pawel Oortwijn uit Baarlo voor het eerst serieus de kwast op. Wat begon als een toevallige kennismaking met schilderen, groeide in korte tijd uit tot een passie. Inmiddels volgt hij naast zijn werk de kunstacademie en doet hij voor het eerst mee aan Rondje Kunst. „Ik ben nog volop op ontdekkingsreis.”

2802589a-9e53-41e9-99e2-0b951a840420-8b696c648864dcae02a2480cfb3fabe4

Brandweer verwijdert losse tak uit boom op Markt in Panningen

De brandweer is zondagmiddag uitgerukt voor een losse tak in een boom aan de Markt in Panningen. Een voorbijganger zag het gevaar en waarschuwde de hulpdiensten.

BEVO HC voorbereiding

Bevo laat kans op stunt tegen Pelt liggen

Misschien had Bevo vooraf wel getekend voor een kleine nederlaag tegen Sporting Pelt. Achteraf zal er zaterdagavond in een goedgevulde Heuf toch vooral teleurstelling zijn geweest. Een overwinning op een van de favorieten in de Super Handball League zat er namelijk zeker in. Bevo kreeg de kansen, maar liet op de beslissende momenten na om toe te slaan.

1jaarhallokepel

Nieuwsblad Panningen

Hallo Kepèl bestaat een jaar

De zesde editie van Hallo Kepèl staat gedeeltelijk in het teken van het eenjarig bestaan van het nieuwsplatform voor Panningen.

Verzamelaarsbeurs

Agenda

Verzamelaarsbeurs Meijel

Verzamelaarsvereniging De Peelstreek uit Meijel organiseert weer haar maandelijkse ruilbeurs.

rondje limburg

Televisie

Rondje Limburg: van een bijzondere wandeltocht tot levend erfgoed

Deze week werd op meerdere plekken met Walk into the Light aandacht gevraagd voor suïcidepreventie, terwijl in Maasbree statiegeld wordt ingezameld voor de zieke Maud. Dat en meer zie je in een nieuwe aflevering van Rondje Limburg.