Panningen, Netherlands
Terug

VVD Horst aan de Maas stelt vragen over brief windmolens Grashoek

a0f79fbcbcdc0b14b9b8c5c76a19f31c

De VVD-fractie van de gemeente Horst aan de Maas heeft met verbazing gereageerd op de brief die het college van Horst aan de Maas naar de gemeente Peel en Maas heeft gestuurd. Hierin worden zorgen worden geuit over het plan voor vijf windmolens langs de A67 in het buitengebied van Grashoek.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Het college van Horst aan de Maas schrijft zich zorgen te maken over de belangen van de ondernemers in De Peelbergen en de inwoners in de Peel. De VVD van Horst aan de Maas vraagt waarom er vragen worden gesteld, terwijl er bij de gemeente Peel en Maas nog geen enkel plan is ingediend. Ook vraagt de VVD aan het college om een standpunt in te nemen over dit windpark. "Moet dit er komen of niet?", zo staat er in de brief.

Volgens de VVD zijn er in Horst aan de Maas collegeleden die zich positief over de komst van dit windpark hebben uitgelaten. In de brief schrijft de partij: ´Deze insteek staat onzes inziens haaks op de beoogde afdronk van deze brief aan Peel en Maas. Of is deze brief geschreven voor de bühne?´

Lees ook

FB_IMG_1786869801747

Vlugzout en JoSi treden op “Onger de Toren” in Panningen

Cabaretgroep Vlugzout treedt zondag 30 augustus vanaf 13.30 uur op Onger de Toren in Kepèl. Het gezelschap bestaat uit Arno Linssen, Robert Janssen en Willem Heldens. Ook het muzikale duo JoSi is deze middag van de partij.

hans reijnders32

Jarige Hans Reijnders (80) geëerd met expositie van zijn cursisten in Baarlo

De Venlose beeldhouwer Hans Reijnders is 80 jaar geworden. Zijn cursisten grepen die bijzondere verjaardag aan om hun leermeester in het zonnetje te zetten. Met een feest én een expositie van werken van 33 cursisten eren ze de kunstenaar die hen al jarenlang inspireert.

4-9RondjeKunstBaarlo

Baarlo Kreatief viert 30-jarig jubileum in 2026

Baarlo Kreatief bestaat in 2026 dertig jaar. De vereniging brengt sinds 1995 creatieve inwoners van Baarlo samen en kijkt komend jaar terug op drie decennia vol kunst, workshops, exposities en bijzondere projecten.

schutteirj kessel

Voortbestaan schutterij St. Hubertus Kessel in gevaar

Schutterij St. Hubertus doet een dringende oproep aan de inwoners van Kessel en Kessel-Eik. Door een nijpend tekort aan leden staat het voortbestaan van de vereniging op het spel. Het traditionele koningsschieten, dat gepland stond voor 29 augustus, is inmiddels afgelast.

chenell taylor

Chenell Taylor uit Panningen wint wereldtitel Tourism World

Chenell Taylor uit Panningen heeft de internationale titel Mrs Tourism World 2026 gewonnen. Tijdens de verkiezing vertegenwoordigde de 33-jarige Nederland. Op sociale media reageert ze geëmotioneerd op haar overwinning.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.