Panningen, Netherlands
Terug

Werkgroepen wonen gaan woningnood aanpakken

4c4a64623f6c12e7591e1dd603592f61

Verschillende werkgroepen rondom het thema wonen in Peel en Maas gaan met elkaar in gesprek. Het doel is om te komen tot een actievere, gedurfdere en meer voortvarende aanpak van de bestaande woningnood.

 | Aangepast op
De bijeenkomst wordt genomen op initiatief van de Maasbreese woonwerkgroep.

Kansloos
“Het netwerk signaleert al meerdere jaren de knellende woningnood die in ons dorp en breder in onze gemeente en regio voelbaar is”, zo schrijft de groep. Met name jongeren, de gescheiden gezinnen en ouderen met een specifieke woonwens, zijn vaak kansloos op de huidige woningmarkt. Voor velen worden woningen daardoor onbereikbaar.

De woongroep uit Maasbree hoopt dat samen met de andere kernen de gemeente Peel en Maas geholpen kan worden om een ambitieuzere en meer voortvarende aanpak van de woningnood te realiseren.
Zo wordt de vraag besproken of er tijdelijke woningen gerealiseerd kunnen worden. Ook wordt bekeken of er strategische locaties beschikbaar komen in de toekomst.

Lees meer over:

|

Lees ook

Pleeggezin

Opgegroeid in een pleeggezin: Geertje wil taboes doorbreken

De 21-jarige Geertje van Roij woont al sinds haar babytijd in een pleeggezin. Wat voor haar normaal voelt, blijft voor de buitenwereld vaak lastig te begrijpen. Met haar verhaal wil ze laten zien hoe pleegzorg in het dagelijks leven werkt en welke misverstanden er nog altijd bestaan.

derby

Live te volgen: derby tussen VV Baarlo en VV Koningslust

Voor VV Baarlo en VV Koningslust staat zondag alles op het spel. Op sportpark van MVC’19 in Maasbree treffen de twee ploegen elkaar in de finale van de nacompetitie. De inzet is groot: Baarlo vecht voor behoud in de vierde klasse, terwijl Koningslust promotie naar dat niveau kan afdwingen. De wedstrijd begint om 14.30 uur en is live te volgen.

woningbouw 2

Plan voor 106 nieuwe woningen in Meijel op koers voor vaststelling

Het plan voor de bouw van 106 woningen in de nieuwe wijk De Hoek fase II in Meijel ligt op koers voor definitieve vaststelling. Wel heeft de gemeente Peel en Maas het plan op onderdelen aangepast nadat omwonenden en andere belanghebbenden bezwaren hadden ingediend.

battert2026

BaarloBattert een succes: honderden deelnemers trotseren uitdagend parcours

BaarloBattert kan ook dit jaar de boeken in als een groot succes. Afgelopen zaterdag stroomde Baarlo vol met enthousiaste deelnemers en toeschouwers voor de populaire stormloop, die opnieuw bewees waarom het evenement een van de hoogtepunten van de Volksfeesten Baarlo is.

Reuver drone

Rommelroute eind juni in Reuver: dorp verandert in één grote verkooproute

Kernoverleg Reuver organiseert op zondag 28 juni 2026 voor het eerst een rommelroute in het dorp. Tussen 09.00 en 14.00 uur kunnen inwoners vanuit hun eigen voortuin of oprit tweedehands spullen verkopen.

f9ea9836-7f3c-4388-98d0-45ca192524da

Lilian Nijskens pakt NK-zilver op 100 meter in Vught

Atlete Lilian Nijskens uit Grashoek heeft zaterdag 6 juni tijdens het NK Masters Atletiek in Vught een zilveren medaille veroverd op de 100 meter bij de vrouwen 60+. Met een tijd van 14,95 seconden bleef zij opnieuw onder de grens van 15 seconden.