Panningen, Netherlands
Terug

Winkels centrum Panningen bezorgen aankopen gratis

e331122b47b93768a7d3005cb92b0210

De ondernemers in centrum Panningen hebben een oplossing gevonden voor mensen die vanwege de coronamaatregelen thuis moeten of willen blijven.De winkels zijn gestart met Panningen bij je thuis, een gratis bezorgservice. Klanten kunnen hun aankopen zes dagen per week aan huis laten bezorgen. De bezorgservice Panningen bij je thuis wordt samen met de winkeliers georganiseerd door het Centrum Management Panningen.De klant bestelt, met een minimale bestelwaarde van 15 euro, en betaalt rechtstreeks bij de winkelier. De winkelier bezorgt de bestelling op een centraal punt. Van maandag tot en met zaterdag rijden twee bezorgers vanaf 15.30 uur om de bestelling gratis thuis af te leveren.Niet alle producten worden via Panningen bij je thuis bezorgd. Supermarkten hebben hun eigen bezorgdienst, voor bereide etenswaren gelden strenge hygiëne-eisen en te grote producten passen niet in de auto's waarmee bezorgd wordt. Producten kunnen niet worden geretourneerd via Panningen bij je thuis. Als klanten een product terug willen brengen, handelen ze dat af met de winkelier zelf. Meer informatie over deze gratis bezorgservice is te vinden via www.panningenbijjethuis.nl.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.