Panningen, Netherlands
Terug

Winkels weer open: 'Heugelijke dag'

466fb7ea0901ba8e734f40c6c6c62146.jpg

Nagels kunnen weer worden gedaan en de haren kunnen weer worden geverfd in de kapsalons. Winkels mogen ook weer open. Wel moeten ze de komende tijd om 17.00 uur hun deuren weer sluiten en ook moeten klanten nog altijd 1,5 meter afstand houden en een mondkapje dragen. Ballonnen daarom bij de kledingrekken van ADDDept in Panningen.FeestEigenaar Michael Geelen heeft de kledingrekken versierd met ballonnen. ''Het is een feestelijke dag'', vertelt hij stralend. Geelen had niet gedacht dat zijn zaak al helemaal zou kunnen openen. ''Aanvankelijk zouden we alleen op afspraak kunnen openen, wat ook al fijn zou zijn. Nu we helemaal weer open kunnen is dat nog beter.'' Een medewerker van modezaak Carriera in Panningen is ook blij: ''Yippie de yippie, eindelijk mogen we weer. Daarom kies je dit beroep.'' De eerste klanten komen al vroeg een nieuw setje kleding kopen. Dat is ook zo bij de andere zaken in het centrum van Panningen.KapperJos Peeters van Change heeft een drukke dag. De hele agenda staat vol. ''Mensen zijn er aan toe. Ze willen zichzelf weer laten verwennen. Fijn dat het weer kan.''Ook Maurice Vervoort van Les Artistes Kappers heeft de schaar weer uit de la gehaald. ''Hier doen we het voor. Het voelt als een opening.''HorecaHorecazaken blijven nog even gesloten. Toch openden enkele zaken hun deuren. ''We willen een signaal geven dat het niet langer kan'', zegt Lieke Kursten van Mr. & Mrs. Zij hoopt, net als centrummanager Jan Bouten, dat het gehele centrum weer open kan. Bouten: ''Het centrum moet weer bruisen. Dan versterkt iedereen elkaar.''

Bart Nelissen |  | Aangepast op

5068d2123983bffa17ae7356e4c0893e.jpg
3bf5a932a4e51e84b72709b7dbc37432.jpg

Lees ook

coppie.jpg

Politie introduceert koffietuktuk in de wijk

De wijkagenten van Politie Horst Peel en Maas beschikken drie weken over een nieuw voertuig: een tuktuk met de naam “Coppie Koffie”. Met het voertuig trekken agenten de komende weken door verschillende wijken in Peel en Maas.

Grote schade na natuurbrand in Heldense bossen: “Veel jonge dieren gestorven”

Wie nu door het bosgebied tussen Helden en Kessel wandelt, ziet vooral zwartgeblakerde bomen en verbrande struiken. Ruim een week na de grote natuurbrand is de impact op de natuur nog altijd enorm zichtbaar. In totaal ging ongeveer vier hectare bos verloren.

1000106765.jpg

Bevo bereikt na sensationele comeback finale van Super Handball League

De handballers van HUMBY BEVO HC hebben zaterdagmiddag op spectaculaire wijze de finale van de Super Handball League bereikt. In Sporthal Glanerbrook in Geleen knokte de ploeg uit Panningen zich terug van een achterstand van zeven doelpunten om uiteindelijk met 38-37 te winnen van topfavoriet Sporting Pelt.

maasveld2.jpg

College Beesel wil voorkeursrecht Maasveld behouden

Het college van de gemeente Beesel wil het voorkeursrecht op bedrijventerrein Maasveld behouden. Dat voorkeursrecht werd in oktober vorig jaar ingesteld om de gemeente meer regie te geven over de toekomstige ontwikkeling van het gebied.

zvv beringe.png

ZVV Beringe bereikt halve finale na comeback

ZVV Beringe heeft zich geplaatst voor de halve finale voor een promotieplek na een spectaculaire overwinning op ZVV Twente. In een enerverend duel trok de ploeg uiteindelijk met 5-4 aan het langste eind, nadat het eerder nog tegen een 1-4 achterstand aankeek.

Verzamelaarsbeurs.jpg

Agenda

Verzamelaarsbeurs Meijel

Verzamelaarsvereniging De Peelstreek uit Meijel organiseert weer haar maandelijkse ruilbeurs.