Panningen, Netherlands

Nog geen tweede coronagolf in Limburg

Hoewel er de afgelopen week zes nieuwe coronabesmettingen zijn vastgesteld, is er in Limburg nog geen sprake van een tweede griepgolf. Sinds de pandemie Nederland bereikte, zijn er in totaal 4.883 Limburgers besmet geraakt met het coronavirus. Dat laat de ‘Coronamonitor’ van het RIVM en de GGD’s zien.
Youri Buis | 21 juli 2020 21:21 | Aangepast op 21 juli 2020 21:21
Momenteel staat het dodental in Limburg op 750. Tot dusver zijn er in totaal 1.561 Limburgers met COVID-19 opgenomen (geweest) in het ziekenhuis. De Limburgse gezondheidsdiensten houden er serieus rekening mee dat ook in Limburg het aantal besmettingen de komende weken weer zal gaan toenemen.

In de twee Limburgse teststraten, in Blerick en Urmond, hebben gezamenlijk 23.000 Limburgers zich laten testen. De teststraten zijn sinds begin juni geopend. Landelijk steeg het aantal besmettingen de afgelopen week met 987 gevallen.

Lees ook

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...