Panningen, Netherlands

Nog geen tweede coronagolf in Limburg

Hoewel er de afgelopen week zes nieuwe coronabesmettingen zijn vastgesteld, is er in Limburg nog geen sprake van een tweede griepgolf. Sinds de pandemie Nederland bereikte, zijn er in totaal 4.883 Limburgers besmet geraakt met het coronavirus. Dat laat de ‘Coronamonitor’ van het RIVM en de GGD’s zien.
Youri Buis | 21 juli 2020 21:21 | Aangepast op 21 juli 2020 21:21
Momenteel staat het dodental in Limburg op 750. Tot dusver zijn er in totaal 1.561 Limburgers met COVID-19 opgenomen (geweest) in het ziekenhuis. De Limburgse gezondheidsdiensten houden er serieus rekening mee dat ook in Limburg het aantal besmettingen de komende weken weer zal gaan toenemen.

In de twee Limburgse teststraten, in Blerick en Urmond, hebben gezamenlijk 23.000 Limburgers zich laten testen. De teststraten zijn sinds begin juni geopend. Landelijk steeg het aantal besmettingen de afgelopen week met 987 gevallen.

Meest gelezen

Bregje maakt kunst van placenta's

De redactie | 29 sep 2023 17:16

Nieuw leven in Café Pierke

De redactie | 4 okt 2023 14:53

Lees ook

HALLO vanaf november niet meer huis-aan-huis bezorgd

De HALLO Peel en Maas wordt vanaf 1 november niet langer gratis huis-aan-huis verspreid. Uitgever Ke...

Saskia wint 'Wat 'n Plaetje'

Saskia Houben is de winnaar geworden van het tv-programma 'Wat 'n Plaetje'. De finale werd woensdaga...

Musschenberg Kessel-Eik in ere hersteld

De Musschenberg in Kessel-Eik is in ere hersteld. Vroeger was het normaal om op deze plek van het ui...

Gemeente start verkeersproef in centrum Panningen

De gemeente Peel en Maas start maandag 9 oktober met de eerste verkeersproef in het centrum van Pann...

Nieuw leven in Café Pierke

Maurice Peeters uit Helden gaat Café Pierke nieuw leven inblazen. De kroeg opent in november onder d...

Architect gekozen voor kindcentrum De Riet

Het project voor de nieuwbouw van Kindcentrum de Riet in Panningen is van start gegaan. In dit nieuw...