Panningen, Netherlands

Ondernemer Jumbo Meijel ontvangt Super Supermarkt Keurmerk

Jumbo Meijel ondernemer Rob Geurts is bekroond met het Super Supermarkt Keurmerk (SSK) voor zijn winkels in Meijel en Horst. Dit keurmerk wordt uitgereikt aan zelfstandige supermarktondernemers die zich op een bijzondere manier inzetten voor de leefbaarheid in hun omgeving.
De redactie | 19 november 2024 12:07 | Aangepast op 19 november 2024 12:07
Het Super Supermarkt Keurmerk is een erkenning voor duurzaam en lokaal ondernemerschap. De winkels van Rob Geurts onderscheiden zich op verschillende terreinen, waaronder wijkgerichte servicediensten en bewuste afvalreductie. Volgens Geurts is het behalen van het keurmerk een belangrijke erkenning: “Het is een bevestiging van de zaken waarmee we het verschil maken. Voor onze klanten is het fijn om te weten dat ze boodschappen doen bij een supermarkt met een lokaal betrokken en verantwoord beleid.”

Criteria
De toekenning van het keurmerk gebeurt op basis van criteria. Zo worden winkels beoordeeld op lokale betrokkenheid, personeelsbeleid, assortiment, energiegebruik, veiligheid, afvalreductie en logistiek. Het keurmerk, dat door slechts 300 van de ruim 4400 supermarkten in Nederland is behaald, wordt gezien als een bewijs van kwaliteit en maatschappelijke betrokkenheid.

Phicoop
Naast de winkels in Meijel en Horst beschikt ook Jumbo Phicoop in Sevenum, eveneens eigendom van Rob Geurts, over het Super Supermarkt Keurmerk.

Lees meer over:

Meijel|

Lees ook

Ruben Janssen (11) wint zilver op internationaal taekwondotoernooi

De 11-jarige Ruben Janssen uit Meijel heeft zaterdag een zilveren medaille gewonnen op een internati...

Peelhorst en Maasvallei zet nieuwe stap richting UNESCO-erkenning

De Peelhorst en Maasvallei is een stap dichter bij de titel UNESCO Global Geopark. Woensdag tekenden...

Edje Philipsen uitgeroepen tot prins van CV De Kieveloeët

Edje Philipsen is de nieuwe prins van De Kieveloeët uit Meijel. In een bomvolle zaal bij de Heere va...

Meijel krijgt historische canon

Al meer dan vijftien jaar worden in Nederland historische canons opgesteld: overzichtelijke samenvat...

Uitzendbureau moet dwangsom betalen voor huisvesten arbeidsmigranten in Meijel

De Raad van State heeft bepaald dat Metaal Flex de dwangsom moet betalen die de gemeente Peel en Maa...

Nieuw ontmoetingsmoment voor ouders in Meijel: Koffie & Kids Keffee

In Meijel is een nieuw initiatief gestart: het Koffie & Kids Keffee. Een plek waar (aanstaande) oude...