Panningen, Netherlands

Op deze plek wordt er het meest geflitst in Peel en Maas

Iedereen erkent het nut ervan maar heeft er ook een bloedhekel aan: de flitspaal. Ook Peel en Maas is ‘gezegend’ met flitspalen die de kassa van de overheid deden rinkelen.
Niels van Rens | 2 augustus 2023 10:19 | Aangepast op 2 augustus 2023 10:19
In onze gemeente staan drie vaste flitspalen: op de Rijksweg in Kessel-Eik (2) en op Napoleonsbaan in Baarlo (1).

De flitspalen aan de Rijksweg leveren niet zo veel op, maar die aan de Napoleonsbaan haalt duizenden euro’s binnen. In de periode van januari tot en met april werden in totaal 765 boetes uitgeschreven door de camera aan de Napoleonsbaan.

Afname
Overigens zijn in dezelfde periode in 2022 meer flitsboetes uitgedeeld dan in de eerste vier maanden van dit jaar. De paal flitste van 1 januari tot eind april van vorig jaar 810 keer.

Lees ook

Wie verdient de Cultuurprijs Peel en Maas 2025?

Wie zich bijzonder inzet voor cultuur in Peel en Maas, maakt kans op de Cultuurprijs 2025. Het organ...

Omroep P&M de hele week in het teken van laatste EGOpop

Omroep P&M staat de hele week in het teken van de laatste editie van EGOpop, 30 en 31 mei in Egchel....

Bewoners blussen brand in eigen woning in Reuver

Bewoners van een woning in Reuver hebben vrijdag in alle vroegte brand in hun eigen woning geblust.

Knikkermuseum zorgt voor stijging bezoekersaantallen Museum Peel en Maas

Het Museum Peel en Maas in Helden heeft in de eerste helft van dit jaar 750 bezoekers meer ontvangen...

Graffitiworkshop in Baarlo: Kunstlab biedt jongeren creatieve ruimte

Jongeren die zich creatief willen uiten met graffiti krijgen binnenkort de kans om dit te leren van ...

Kinderen stoken vuur langs spoor in Beesel, brandweer voert ‘goed gesprek’

De brandweer is donderdagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Hovergelei in Beesel, vlak langs ...