Panningen, Netherlands

Oud-voorzitter bezoekt repetitie Draaksteken

Wim Crins tijdens zijn bezoek aan de repetities van het Draaksteken.
Een bijzondere gast tijdens de buitenrepetitie van het Draaksteken afgelopen week. Oud-voorzitter Wim Crins kwam namelijk op bezoek om de repetitie bij te wonen.
Youri Buis | 20 juni 2023 15:43 | Aangepast op 20 juni 2023 15:43
Voorzitter
Wim Crins was in de jaren ‘70 en ‘80 voorzitter van twee schutterijen: Schutterij Broederschap Sint Georgius en Sint Sebastianus. In die functies was hij ook voorzitter van het Draaksteken. Daarnaast zorgde Wim er samen met andere vrijwilligers voor dat de traditie niet verloren ging. In 1974 en 1981 was het voortbestaan van het Draaksteken onzeker.

Oude woonplaats
Tegenwoordig woont Wim in een zorgcomplex in Roermond. Speciaal voor de repetities van het Draaksteken kwam hij langs op het speelterrein in zijn oude woonplaats. Wim werd begroet door enkele spelers en ging onder meer op de foto met de regisseurs van de Beeselse traditie. Daarna genoot hij zichtbaar van de buitenrepetitie.

Programma
De eerste voorstellingen van het Draaksteken zijn dit jaar op 11, 12 en 13 augustus. Op 17, 18 en 19 augustus zijn de laatste voorstellingen te zien. Het volledige programma is te vinden opde website van het Draaksteken.

Lees meer over:

Draaksteken|Wim Crins|

Meest gelezen

Brand op zorglocatie in Helden

De redactie | 22 jan 2025 10:17

Auto's zwaar beschadigd bij botsing in Egchel

De redactie | 22 jan 2025 15:17

Vernielingen bij kunstwerken in Baarlo

Eric Reijnders | 20 jan 2025 10:22

Nieuwe eigenaren voor Heldense supermarkt

De redactie | 24 jan 2025 09:21

Lees ook

Nieuwe voorzitter en toekomstplannen: Stichting Draaksteken kijkt terug én vooruit

Het bestuur van Stichting Draaksteken in Beesel kijkt in haar nieuwjaarswens terug op een bijzonder ...

Delegatie uit Beesel te gast bij ‘Carrie op Vrijdag’

Op vrijdag 6 december ontvangt presentatrice Carrie ten Napel in haar programma ‘Carrie op Vrijdag’ ...

Inwoners Beesel genieten van docu Draaksteken tijdens Limburg Film Festival

De documentaire Geluif in 't Goeje, geregisseerd door Suzanne Raes, gaat over het zevenjaarlijkse Dr...

Geluif in 't Goeje ook in Panningen te zien

De film Geluif in 't Goeje over het Draaksteken in Beesel wordt ook in DOK6 in Panningen vertoond. O...

Documentaire over Draaksteken in première op Nederlands Film Festival

De documentaire ‘Geluif in ‘t Goeje’ over het Draaksteken schitterde afgelopen weekend op het Nederl...

Documentaire Geluif in ’t goeje zaterdag in première

Op het Nederlands Film Festival (NFF) beleeft aanstaande zaterdag de documentaire Geluif in ’t goeje...