Panningen, Netherlands

‘Parels van De Peel’ bij Buitencentrum De Pelen

De natuurdocumentaire ‘Parels van De Peel’ wordt zondag 20 september vertoond tijdens een openluchtvoorstelling bij Buitencentrum De Pelen aan de Moostdijk 15 in Ospel.
Willemien Wertz | 6 september 2020 18:31 | Aangepast op 6 september 2020 18:31
Kaartjes kun je reserveren via: www.staatsbosbeheer.nl/depelen . Hier vind je ook meer informatie.

Op zondag 27 september is de film ook nog bij Dok 6 in Panningen te zien: www.dok6.eu . Een film met prachtige en unieke beelden van dit hoogveengebied op de grens van Brabant en Limburg.

Welke parels kun je allemaal aantreffen in het gebied en waarom is het hoogveen zo belangrijk voor De Pelen? Heb je al eens de gladde slang gezien, de blauwborst of de das? Het gebied biedt een veilige plek voor vele trekvogels.

Foto: © Jap Smits

Meest gelezen

Voetbalclubs in rouw na overlijden Egchelse

De redactie | 24 mei 2023 14:47

De Vermaekerij krijgt nieuwe bedrijfsleiders

De redactie | 23 mei 2023 09:21

Politie zoekt getuigen van mishandeling in Helden

De redactie | 26 mei 2023 22:04

Lees ook

Vragen over opvang vluchtelingen

De fractie van PvdA/GroenLinks vraagt aan het college of er voorbereidingen worden getroffen om vluc...

Inzamelingsacties Oekraïne: garage te klein

Inwoners geven doneren massaal producten voor de inwoners in Oekraine. De vrijgevigheid is groot mer...

Verkeerslichten onbruikbaar na brand

De verkeerslichten tussen Reuver en Belfeld zijn zondagavond enige tijd niet in gebruik geweest. Dat...

Peel en Maas kent stijging aantal woninginbraken

Peel en Maas staaat op plek vier in de top vijf van de Limburgse gemeenten met relatief de meeste wo...

Meer inwoners van Peel en Maas mogen stemmen

Bij de aankomende gemeenteraadsverkiezingen mogen meer inwoners van Peel en Maas gaan stemmen dan vi...

Veel kiezers in Beesel laten het afweten

In Beesel hebben een stuk minder inwoners de moeite genomen om een stem uit te brengen voor de gemee...