Panningen, Netherlands

Pim & Chantal maken zich op voor LVK-finale

Carnavalsartiesten Pim & Chantal staan vrijdagavond met hun nummer Ongerein in de finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer (LVK).
Deborah Parren | 5 februari 2021 15:12 | Aangepast op 5 februari 2021 15:12
Pim van Wylick uit Kessel en Chantal Spreuwenberg uit Maasbree, die 3 jaar een duo vormen, staan voor het eerst samen in de finale. Pim heeft wel al eerder de LVK-finale als artiest meegemaakt.

Maar er is nog meer inbreng uit Peel en Maas, want Zoes en Pier & Stuf staan in de finale met een nummer dat is geschreven door Mark van Mullekom en Marijke Gijsen uit Helden. Zij klommen samen in de pen om het liedje Rap d'r achteraan! van Zoes uit Hulsberg te schrijven. Van Mullekom maakte daarnaast ook nog het nummer De verkieërdje verkleidje voor Pier & Stuf uit Baexem.

Omroep P&M blikt vrijdagavond tussen 18.00 en 20.00 uur in een speciale uitzending van Paleis Weekeinde vooruit op de finale van het LVK. Met een voorbeschouwing van deskundigen, de liedjes én we gaan op bezoek bij de finalisten uit de regio.

Foto: Omroep P&M

Meest gelezen

Voetbalclubs in rouw na overlijden Egchelse

De redactie | 24 mei 2023 14:47

De Vermaekerij krijgt nieuwe bedrijfsleiders

De redactie | 23 mei 2023 09:21

Politie zoekt getuigen van mishandeling in Helden

De redactie | 26 mei 2023 22:04

Lees ook

Stichting zamelt aggregaten in voor Oekraïne

Stichting Maasbree Wolsztyn is een inzamelingsactie gestart voor inwoners van de gemeente Lityn in O...

Terugkijken: Politiek Café Beesel

In het eerste Politiek Café stonden de thema's toerisme en zorg centraal. Alle partijen deelden hun...

Varkens omgekomen na val in gierput

Twee varkens zijn dinsdagavond overleden na een val in een gierput in Meijel.

School Beesel zorgt voor discussie in Politiek Café

De keuze over de nieuwe school leverde opnieuw discussie op in het Politiek Café. Maandag in de raa...

Voormalige camping en groepswoningen opvanglocaties Oekraïners

In twee groepswoningen in Maasbree en op een voormalige camping in Meijel worden Oekraïense vluchte...

CDA aan zet bij onderhandelingen voor college Beesel

Het CDA is de grootste partij in Beesel. Hoe gaat de coalitie eruit zien? De partij van Anouk Huijs ...