Panningen, Netherlands

Ruimtegebrek Panningse school: consultatiebureau moet verhuizen

Er moet ruimte gecreëerd worden in de school Foto: Unsplash
Het consultatiebureau van GGD Limburg-Noord in de Groenling in Panningen sluit haar deuren. Reden is dat basisschool de Groenling meer ruimte nodig heeft. Er wordt door GGD Limburg-Noord gezocht naar een nieuwe passende en toekomstbestendige locatie in Peel en Maas. Deze is nog niet gevonden.
De redactie | 20 mei 2022 09:41 | Aangepast op 20 mei 2022 11:18
Jeugdgezondheidszorg Panningen
Inwoners van Peel en Maas die normaal gesproken een bezoek brengen aan de GGD locatie in de Groenling kunnen per 1 juli in een van de drie andere locaties in Peel en Maas terecht: Baarlo, Maasbree een Meijel.

Aanpak huisvestingsprobleem basisschool De Groenling
Er speelt in De Groenling een huisvestingsprobleem voor de basisschool De Groenling. De gemeente Peel en Maas heeft eerder aangegeven voor de zomer met een oplossing te komen. Met het vrijkomen van de ruimte die gebruikt wordt door GGD Limburg-Noord in de Groenling wordt een aanzet gedaan voor de definitieve oplossing voor het ruimtegebrek van de school.

Meest gelezen

Energizer afwezig op Panningse kermis

De redactie | 9 jul 2025 16:42

Naam 'Blokker' verdwijnt uit Panningen

De redactie | 10 jul 2025 08:53

LIVE: volg hier dag 1 van het OLS in Heythuysen

De redactie | 6 jul 2025 12:07

Lees ook

Brand bij Bufkes in Panningen leidt tot veel rookschade, omwonenden geëvacueerd

De brand bij broodjeszaak Bufkes in Panningen heeft woensdagavond veel schade aangericht. Het gaat v...

Veel rook bij brand in gebouw Bufkes in Panningen

In het pand van broodjeszaak Bufkes, in het centrum van Panningen, is woensdagavond brand uitgebroke...

Politie zoekt man in Panningen vanwege winkeldiefstal

De politie zoekt in Panningen naar een man die mogelijk betrokken is geweest bij een winkeldiefstal....

Verenigingen presenteren zich op open dag Piuspark

Op zaterdag 28 juni vindt er van 13.00 tot 17.00 uur een open dag plaats in het Piuspark in Panninge...

Nieuwe PostNL-pakketautomaat in Panningen vanaf dinsdag in gebruik

In Panningen is vanaf dinsdag een PostNL-pakketautomaat in gebruik. De automaat komt tegen de muur t...

Kas bij voormalige VMBO-locatie Panningen wordt gesloopt

Het college van Peel en Maas heeft besloten de oude kas bij de voormalige VMBO-school in Panningen t...