Panningen, Netherlands

Terugkijken: Met P&M het jaar uit

In ‘Met P&M het jaar uit’ blikken we terug op het afgelopen jaar. Burgemeester Delissen van Peel en Maas en huisarts Frank van Kemenade kijken terug op de coronatijd en de naweeën van de lockdowns.
De redactie | 31 december 2022 20:20 | Aangepast op 31 december 2022 20:20
Zo ziet de Heldense huisarts dat veel mensen eenzaam zijn en jongeren kampen met problemen. De onzekere tijden in de wereld baren burgemeester Delissen zorgen. Ook Nicole Soudant van de Wegwijzer ziet dit. De hulpvragen van mensen die bij Vorkmeer aankloppen om hulp te krijgen, zijn enorm gestegen.
Delissen hoopt dat de inwoners het komende jaar meer begaan zullen zijn met anderen en hun omgeving. Op 1 januari zal dit ook haar boodschap zijn tijdens de nieuwjaarstoespraak.

Lees ook

Lars Kersten wil Olympische droom najagen: “Dat is zeker een doel”

Springruiter Lars Kersten uit Egchel heeft een succesvol jaar achter de rug. Er waren goede prestati...

Met P&M het jaar uit: terugblik op cultuur- en sportjaar

Tijdens een speciale uitzending kijken theatermaker Yentl Evers, springruiter Lars Kersten en judo-s...

Met P&M het jaar uit: terugblik op het onderwijsjaar met Het Bouwens, Buurtcollege en Eikerwijs

Tijdens een speciale uitzending kijken onderwijsprofessionals van Het Bouwens, Buurtcollege Agora en...

Met P&M het jaar uit: burgemeester en huisarts blikken terug op 2024

Tijdens een speciale uitzending kijken burgemeester Bob Vostermans en voormalig huisarts Frank van K...

Jaaroverzicht: het nieuwsjaar 2024 in de gemeente Beesel

In het 'Blik op Beesel' Jaaroverzicht zet Omroep P&M de belangrijkste nieuwsverhalen uit de gemeente...

Het jaar 2023 van Teun Heldens en Mustafa Amhaouch

In de talkshow ‘Met P&M het jaar uit’ schuiven hoofdrolspelers van het afgelopen jaar nog één keer a...