Panningen, Netherlands

Krijn van de Kerkhof prins van de Kuus Oeht Kepèl

De nieuwe prins van de Kuus Oeht Kepèl is Krijn van de Kerkhof. Dat werd zondag duidelijk tijdens een spannende onthulling in DOK6.
De redactie | 26 januari 2025 19:57 | Aangepast op 26 januari 2025 19:57
Het thema van de onthulling was Kepèl Macabre, verwijzend naar een spookverhaal. Aan het einde van de onthulling werd Krijn gepresenteerd als nieuwe prins.

Vlaaibaar
Prins Krijn I is 29 jaar en woont samen met Britt Bouten op de Wietelweg in Panningen. Sinds januari is hij mede eigenaar van creatief bureau Vlaaibaar in Kepèl. Britt werkt in het dagelijks leven op het Blariacum in Blerick.

Jeugd
Krijn is al een tijdje bekend met de Kuus, waar hij al zo’n acht jaar actief lid van is. Hij is lid van de jeugdcommissie. Daarnaast is hij trainer van de JO19 van PEC’20 en voetbalt zelf in het 3e elftal. Krijn gaat op zijn graag een pilske drinken van zijn vrienden bij Tinus of De Koncurrent of een hapje eten met Britt. Ook is hij een van de zangers van de Kwante Diekzèk. De groep behaalde zondag de finale van het LVK. In zijn vrije tijd is Krijn actief bij SV Panningen.

Nieuw dit jaar bij de Kuus oeht Kepèl is dat de prins zijn eigen gekozen adjudant heeft. Naast Krijn staat zijn vriend Mike van den Beucken. Mike woont samen met zijn vriendin Diana van der Zanden en twee kinderen; Liam (2,5) en Elora (6 maanden). In het dagelijks leven is Mike timmerman en heeft hij zijn eigen bedrijf, Timmermike. Diana werkt bij Vincent van Gogh op de crisisafdeling.

Spreuk
Hun spreuk is: “Vier 't sjónste fieës van dien laeve, laot os same de vastelaovend belaeve”. De receptie van het duo is op 9 februari in DOK6 tussen 15.11 uur en 17.11 uur.

Lees meer over:

Panningen|Kuus Oeht Kepel|

Lees ook

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Gemeente vraagt extra miljoenen voor huisvesting Buurtcollege Maas en Peel

Het college van de gemeente Peel en Maas wil ruim 3,8 miljoen euro extra investeren in de tijdelijke...

Waers wint a-Kepèlla Leedjesfestijn

Nikki Selen en Simone Loozen hebben als het duo Waers het a-Kepèlla Leedjesfestijn van de Kuus oeht ...

Opvolger Blokker heropent winkel in Panningen onder nieuwe naam

De winkel in Panningen was na het faillissement in 2024 de nog enige operationele Blokker in Limburg...

Vernieuwd parkeerterrein AH Jan Linders in Panningen eind november open

Met een feestelijk moment wordt op woensdag 26 november officieel het vernieuwde parkeerterrein bij ...

Schaatsbaan op Raadhuisplein zorgt voor enthousiasme en vragen bij winkeliers

In december moet het Raadhuisplein in Panningen in een winterwonderland veranderen. Onder de naam Wi...