Panningen, Netherlands

Verkeersmaatregelen op straten in Reuver en Beesel

Vanuit verschillende straten in Reuver en Beesel is er geklaagd dat er teveel vrachtverkeer rijdt en dat de snelheden van weggebruikers te hoog zouden liggen. De gemeente Beesel neemt nu maatregelen om de veiligheid te bevorderen.
Niels van Rens | 1 februari 2023 11:31 | Aangepast op 1 februari 2023 11:31
De straten betreffen onder andere de Mariastraat, Heerstraat en Brussereindseweg. Het bureau Grenspaal 12 onderzocht de kwestie en kwam tot de conclusie dat het verkeer op het randje ligt van de toegestane normen.

Gevolgen
De gemeente wil graag de veiligheid bevorderen, maar aanpassingen aan bepaalde straten resulteert in negatieve gevolgen bij andere straten.

Aanspreken
Daarom wil de gemeente in overleg met bedrijven van het desbetreffende vrachtverkeer zodat zij hun personeel aanspreken over het verkeersgedrag. Ook wil de gemeente Beesel fysieke verkeersmaatregelen toepassen. Er wordt gedacht aan lange termijnoplossingen zoals mogelijke herontwikkeling van bedrijventerreinen en wordt de verkeerssituatie gemonitord op basis van tellingen, ongevallendata en snelhedendata.

Lees ook

Bouw kindcentrum Panningen van start met tijdcapsule

Het weer was druilerig, maar de stemming vrolijk op het schoolplein van OBS FavoRIET in Panningen. D...

Startschot voor schoolproject 5x Beringen: 'Beringe in Bloei'

Op basisschool Onder de Linde is het scholenproject van 5x Beringen feestelijk van start gegaan. Tij...

Bevo verliest in Volendam, maar strijd om finaleplek nog niet gestreden

Bevo heeft donderdagavond een lastige uitwedstrijd tegen Volendam met 38-31 verloren. In de HandbalN...

Verdachte uit Helden voor rechter na steekincident in Panningen

De 21-jarige Ibrahim S. uit Helden wordt verdacht van poging tot moord, bedreiging en verboden wapen...

Brand bij metaalbedrijf in Maasbree

Bij een metaalbedrijf aan de Voltaweg in Maasbree is donderdagavond brand uitgebroken. Daarbij kwam ...

Zanggroep ‘Dialekgroep Angers’ Open Repetitie

Zanggroep ‘Dialekgroep Angers’ krijgt de beschikking over een representatieve repetitieruimte in de ...