Panningen, Netherlands

Verkeersmaatregelen op straten in Reuver en Beesel

Vanuit verschillende straten in Reuver en Beesel is er geklaagd dat er teveel vrachtverkeer rijdt en dat de snelheden van weggebruikers te hoog zouden liggen. De gemeente Beesel neemt nu maatregelen om de veiligheid te bevorderen.
Niels van Rens | 1 februari 2023 11:31 | Aangepast op 1 februari 2023 11:31
De straten betreffen onder andere de Mariastraat, Heerstraat en Brussereindseweg. Het bureau Grenspaal 12 onderzocht de kwestie en kwam tot de conclusie dat het verkeer op het randje ligt van de toegestane normen.

Gevolgen
De gemeente wil graag de veiligheid bevorderen, maar aanpassingen aan bepaalde straten resulteert in negatieve gevolgen bij andere straten.

Aanspreken
Daarom wil de gemeente in overleg met bedrijven van het desbetreffende vrachtverkeer zodat zij hun personeel aanspreken over het verkeersgedrag. Ook wil de gemeente Beesel fysieke verkeersmaatregelen toepassen. Er wordt gedacht aan lange termijnoplossingen zoals mogelijke herontwikkeling van bedrijventerreinen en wordt de verkeerssituatie gemonitord op basis van tellingen, ongevallendata en snelhedendata.

Lees ook

Nieuwe afspraken voor veiligheid scholen in Peel en Maas

Het Bouwens, Buurtcollege Maas en Peel, politie basisteam Horst Peel en Maas en de gemeente Peel en ...

Speciale Boekenverkoop bij Medelo Meijel

Heemkundevereniging Medelo in Meijel organiseert op zaterdag 13 december een grote verkoopactie van ...

PEC’20 wint met overtuiging van Bruheze in uitwijkwedstrijd Helmond

PEC’20 heeft zondag een overtuigende 5-0 overwinning behaald op Bruheze. Door de slechte staat van d...

Hoogtepunten: veel doelpunten bij BEVO HC - Handbalclub Izegem

De handballers van HUMBY BEVO HC wonnen zaterdag met ruime cijfers van Handbalclub Izegem in de Supe...

WereldLichtjesDag Peel en Maas op zondag 14 december 2025

Op zondag 14 december 2025 wordt in Peel en Maas opnieuw WereldLichtjesDag gehouden. Wereldwijd stek...

Hidden Xmas Deluxe in DOK6 CAVO

Hidden Xmas Deluxe keert na het succes van vorig jaar terug naar Panningen. Dit jaar is de Australis...