Panningen, Netherlands

Vrijdag: Peel & Master

Door de maatregelen rondom het coronavirus en de avondklok zitten veel jongeren thuis en vervelen ze zich. Daarom wordt er op 12 maart een interactieve quiz georganiseerd voor jongeren tussen de 12 en 17 jaar: Peel en Master.
Bart Nelissen | 7 maart 2021 19:39 | Aangepast op 7 maart 2021 19:39
Een aantal jongeren uit Peel en Maas hebben hun krachten gebundeld om met een quiz te komen waar jeugdigen tussen 12 tot en met 17 jaar aan mee kunnen doen. De quiz is vrijdag vanaf 19.00 uur te zien en wordt gepresenteerd door Sjoerd Groothuis.


Ook is er een dj-contest tijdens Peel & Master, in samenwerking met Summer Kick-Off Meijel.

Opgeven is simpel: stuur een mail naar peelandmaster@gmail.com en vermeld hierin beide namen, de leeftijd en het adres vanaf waar jullie de quiz gaan volgen. Opgeven kan tot 8 maart. De organisatie ziet alle jongeren van Peel en Maas graag op 12 maart om 19.00 uur.

Lees ook

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...