Panningen, Netherlands
Terug

Vrijwilligers gezocht voor tweede Opschoonweek

122528b81d4be4e8d125b8bbc660b021.jpg

De organisatoren van Peel en Maas Schoon maken zich klaar voor de tweede opschoonweek. Vorig jaar vond de eerste Opschoonweek plaats.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Ook deze keer is in elke kern van Peel en Maas een opruimactie georganiseerd door een plaatselijke vereniging. Bijna alle verenigingen van vorig jaar doen weer mee. Nieuwkomers zijn Rundje Koeberg voor Helden en IVN Helden e.o. voor Kessel-Eik.

Als afsluiting van de Opschoonweek wordt een stuk van de Middenpeelweg opgeruimd. De provincie Limburg zorgt voor de beveiliging.

De Opschoonweek is van 13 tot en met 21 maart in diverse kernen. De afsluitende Middenpeelweg-actie is op zaterdag 21 maart van 14 uur tot 17 uur. Aanmelden voor een opschoonactie kan via een mail naar contact@peelenmaasschoon.nl. 

Er wordt gezorgd voor hesjes, handschoenen, grijpers en op de meeste plaatsen is er koffie, thee en vlaai als bedankje voor de vrijwilligers. Meer informatie is te vinden op www.peelenmaasschoon.nl.

Lees ook

3Kapellentreffen.jpeg

Agenda

Drie kapellentreffen in Beringe

Gemeenschapshuis De Wieksjlaag in Beringe staat zondag 29 maart volledig in het teken van blaasmuziek tijdens een feestelijk drie kapellentreffen.

Arnoudstraat Maasbree.png

Bewoners Arnoudstraat zorgen samen voor groener straatbeeld in Maasbree

De Arnoudstraat in Maasbree heeft er een stuk meer groen bij gekregen. Bewoners van de straat namen zelf het initiatief om de platsoentjes voor en naast de woningen van Wonen Limburg opnieuw in te richten met planten en bloemen.

Groote Peel Meijel.png

Boeren rond De Groote Peel zoeken samen naar toekomst voor landbouw

De landbouw in natuurgebied De Groote Peel staat steeds meer onder druk. Nieuwe regels rond het gebruik van grondwater maken het voor agrariërs lastiger om hun gewassen in droge periodes te beregenen. Daarom hebben agrariërs uit de omgeving zich verenigd in het initiatief Agrarisch Meijels Perspectief (AMP).

verkiezingen2.jpg

Verkiezingen

Verkiezingsposters in Beesel beklad: burgemeester noemt actie onacceptabel

In de gemeente Beesel zijn verschillende verkiezingsposters beklad. Op meerdere verkiezingsborden zijn scheldwoorden geschreven, waardoor de posters van politieke partijen zijn vernield.

brandweer stock 1

Brandende zonnepanelen op dak Reuverse woning snel geblust

In Reuver is dinsdag brand ontstaan onder zonnepanelen op het dak van een woning. De brandende panelen werden ontdekt door de buren, die rook tevoorschijn zagen komen.

Schermafbeelding 2026-03-10 152557.png

In gesprek met de lijsttrekker: BBB voor het eerst op de kieslijst in Peel en Maas

De BoerBurgerBeweging (BBB) doet voor het eerst mee aan de gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas. Lijsttrekker is Paul Sanders, die vorig jaar samen met Jeanne Hesen uit de VVD-fractie stapte. Met een nieuwe lokale afdeling wil de partij zich nadrukkelijk richten op de belangen van inwoners van dorpen en het buitengebied.