Panningen, Netherlands

Wie wordt kampioen Plassen Stampen?

Vind je het fijn om in plassen te stampen doe dan mee met het NK Plassen Stampen van Staatsbosbeheer. Iedereen mag deze hele maand november meedoen, jong en oud.
Willemien Wertz | 8 november 2020 12:20 | Aangepast op 8 november 2020 12:20
Een plas, een goede stamptechniek en een telefoon of camera om het te filmen zijn nodig om mee te doen. Boswachter Tim Hogenbosch is ervaringsdeskundige en het enige jurylid. Tim kiest op 30 november uit alle inzendingen de winnaar. 

Criteria om Nederlands kampioen te worden zijn een goede stamptechniek, enthousiasme, spetterbereik en creativiteit. Deel je video op Instagram, Twitter of Tiktok met de hashtag #NKPlassenStampen. Je kunt je video ook mailen naar plassenstampen@staatsbosbeheer.nl .
De hoofdprijs is een middag coronaproof met boswachter Tim het bos in, een regenpakket en het boek 'Tim de kleine boswachter’. De tweede en derde prijswinnaar krijgen ook het boek.

Meest gelezen

Auto komt tot stilstand na botsing in Panningen

De redactie | 3 dec 2023 21:31

Prikkelarme zone bij Christmas Truckrun

De redactie | 4 dec 2023 10:35

Bord geplaatst om informatie te delen

De redactie | 4 dec 2023 12:15

Lees ook

Terugkijken: terugblik op dementie.. en dan?!

In september zond Omroep P&M een tweeluik uit over euthanasie. In Studio P&M bespraken enkele geïnte...

Gewonde na ongeval op A73 bij Reuver

Bij een ongeval op de A73 bij Reuver is vrijdagmiddag een persoon gewond geraakt. Het ongeluk gebeur...

Deze nummers maken kans op Limburgse Popprijs

Vijf nummers uit de regio zijn genomineerd voor de Limburgse Popprijs in de categorie 'Beste Song'. ...

Grote controle door Marechaussee op A67 en A74

De Koninklijke Marechaussee heeft donderdagavond een grote algemene controle gehouden op de A67 bij ...

Auto belandt op zijkant na botsing in Meijel

Bij een botsing tussen twee voertuigen in Meijel is donderdagavond een personenauto op de zijkant te...

Brand in straalcabine van Reuvers metaalbedrijf

Bij metaalbedrijf Thielco aan de Mariastraat in Reuver is donderdagmiddag brand uitgebroken. Deze wo...