Panningen, Netherlands

Zomer met P&M in Kessel

Zomer met P&M is deze week in Kessel. In Baron Frits ontvangt Pascal Meyer verschillende gasten en wordt het nieuws doorgenomen.
Bart Nelissen | 1 augustus 2020 22:28 | Aangepast op 1 augustus 2020 22:28
Zo vertelt Peter van de Pas over de ontwikkelingen van het gemeenschapshuis, De Paort. Het is de bedoeling dat het gemeenschapshuis wordt opgeknapt. Willemien van de Heuvel is te gast om te vertellen hoe het gaat met kinderen in armoede na de coronacrisis.

Op donderdag vertelt Sharon Janssen van Baron Frits over de coronatijd. Jamie Lustermans uit Helden is promovenda in Denemarken en praat met Pascal over hoe daar de coronacrisis is beleefd.

Zomer met P&M is maandag en donderdag vanaf 18.00 uur te zien op Omroep P&M.

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...