Panningen, Netherlands

Kessels duo derde op TVK

Milou en Elke met hun prijs Foto: Muziekvereniging Kessel
Milou en Elke uit Kessel zijn zaterdagavond derde geworden op het TVK, het Tiener Vastelaovend Konkoer. De finale vond plaats in Sittard.
De redactie | 29 januari 2023 13:39 | Aangepast op 29 januari 2023 13:39
Noeits allein
Met het nummer Noeits Allein stond het Kesselse duo in de finale. Ze ontvingen voor de derde plek een cheque om een dag mee te lopen met de Geliënde. Dit duo won enkele jaren geleden het LVK.

Winnaar
Cheyenne Pruijn uit Oirsbeek won de liedjeswedstrijd voor tieners met het nummer Vastelaovend-Teenage-Druijme. Het nummer is geschreven door Dwayne Horbag uit Gulpen. 

Lees meer over:

TVK|Kessel|Milou en Elke|

Lees ook

Paard ten val door glad wegdek in Kessel, brandweer verleent assistentie

De brandweer van Kessel is maandagmiddag uitgerukt voor een melding van een dier in problemen aan de...

Man (19) overleden bij ongeval op Kesselseweg in Helden

Een 19-jarige man uit Peel en Maas is zaterdagavond overleden bij een ongeval op de Kesselseweg in H...

Vrijwilligers molengroep Kessel pakken draad weer op: ‘De molen moet draaien’

Na een roerig jaar zijn de vrijwilligers van de molengroep Kessel weer volop aan de slag. Eerder dit...

Man raakt zwaargewond bij bedrijfsongeval in Kessel

Een man in Kessel is woensdagochtend zwaargewond geraakt bij een bedrijfsongeval. De hulpdiensten we...

Raad kritisch op wethouder na dakkwestie De Paort, maar stemt in met extra krediet

Wethouder Erik Nijssen heeft dinsdagavond in de gemeenteraad van Peel en Maas erkend dat er fouten z...

Record voor vastelaovesfestival Limburg Heeft Talent: 33 deelnemers naar Meijel

Het vastelaovesfestival Limburg Heeft Talent kent dit jaar 33 deelnemers verdeeld over vier vastelao...