Tijdens de Nieuwjaarsontmoeting van Stichting Leven rond de dood is afscheid genomen van enkele betrokken vrijwilligers die zich jarenlang hebben ingezet voor de stichting en de mensen die zij begeleidden.
Afscheid nemen
Zo nam Cato Janssen, sinds 2020 vrijwilligster bij de VPTZ, afscheid van de stichting. Zij was niet aanwezig tijdens de bijeenkomst, maar op een later moment is persoonlijk afscheid van haar genomen.
Ook werd stilgestaan bij het afscheid van Maria Blom, die vanaf 2014 als vrijwilligster bij de LPZ actief was. De voorzitter sprak haar toe en bedankte haar voor twaalf jaar trouwe inzet en betrokkenheid.
Bijzonder moment
Een bijzonder moment was het afscheid van Janny Teeuwen, al sinds het begin van deze eeuw nauw verbonden aan de stichting. Naast haar werk bij de LPZ was zij actief binnen het Netwerk Palliatieve Zorg Noord-Limburg, de Klankbordgroep Geestelijke Zorg en diverse trainingen en publicaties. Zij werd bedankt voor haar ruim 25 jaar inzet voor Stichting Leven rond de dood en de vele mensen die zij in die jaren heeft ondersteund.