Fever of Life bestaat uit vier ervaren muzikanten: Lynyrd van Riet (zang, basgitaar, gitaar en fluit), Geert Verheijden (gitaar, zang en keyboards), Michel Thomassen (drums en percussie) en Joep Leijendeckers (zang en gitaar).
De band speelt voornamelijk covers van grote namen als Rolling Stones, Deep Purple, Golden Earring en Status Quo, maar heeft ook eigen nummers.
Schoolproject
De band ontstond in de winter van 2003 als een klein schoolproject in Maastricht. Na enkele wijzigingen in de bezetting werd in 2005 definitief gekozen voor de huidige formatie en de naam Fever of Life, geïnspireerd op een grafsteen die zanger Lynyrd van Riet tijdens een vakantie bezocht. Sindsdien heeft de band diverse optredens verzorgd in de regio en een album met covers uitgebracht.
Het optreden op 21 december markeert het einde van Ut P&M Hoés 2025 vanaf ongeveer 20.00 uur, na de bekendmaking van het eindbedrag. Het evenement vindt plaats in Switch en is gratis toegankelijk.