Vervoer
De gemeente Beesel werkt hierbij samen met de tafelronde 74 Roermond. Zij zorgen ervoor dat hulpgoederen bij de HUB van de Ronde Tafel terecht komen om vanuit daar hulpgoederen op de juiste (opvang)plekken te krijgen bij diverse opvanglocaties aan de grens met Oekraïne.
Gemeentehuis extra open
Hulpgoederen kunnen tijdens de openingstijden van het gemeentehuis afgegeven worden. Het gaat dan om dinsdag, woensdag, donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. Vrijdag is het gemeentehuis extra geopend van 9.00 tot 16.30 uur en zaterdag van 9.00 tot 15.30 uur.
Opvanglocaties
De gemeente is verder op zoek naar geschikte opvanglocaties in de gemeente. De eerste vluchtelingen zijn inmiddels al in Beesel opgevangen. Mensen die een opvanglocatie beschikbaar stellen, kunnen het laten weten door te mailen naar: samenvooroekraine@beesel.nl