In de Kapel van de Lazaristen in Panningen is het muzikale theatercollege 'Giving a Shit' te zien. De voorstelling is een initiatief van de Limburgse filosoof en journalist Ralf Bodelier en een gezelschap van topmuzikanten en betrokkenen uit de lokale gemeenschap.
Muzikaal Theatercollege van Ralf Bodelier. De voorstelling combineert verhalen, livemuziek door 5 muzikanten, kust en filosofische inzichten. De rode draad wordt gevormd door de eeuwenoude Zeven Werken van Barmhartigheid (denk aan het werk van Vincent de Paul). Het is geen klassieke lezing maar een interactieve avond.
‘Geen tijd’, ‘boeit me niet’ of ‘het zal mijn tijd wel duren’: te vaak klinkt het als vanzelfsprekend. Woorden als barmhartigheid, medeleven en compassie zijn heel wat minder prominent aanwezig. Giving a Shit stelt een eenvoudige, maar ongemakkelijke vraag: wat gebeurt er met een samenleving als we ophouden ons iets van elkaar aan te trekken?
De voorstelling combineert verhalen, livemuziek, kunst en filosofische inzichten. Vijf muzikanten zorgen voor de muziek. Het publiek krijgt geen klassieke lezing voorgeschoteld, maar een interactieve avond die wil laten zien dat betrokkenheid bij anderen niet soft of ouderwets is, maar juist een vorm van moed.
Praktische informatie
Zaterdag 10 oktober 2026 om 20.00 uur
Giving a Shit in Kapel Lazaristen, Kerkstraat 8 in Panningen
Entree: vrije gift na afloop
Aanmelden via info@curicos.nl; info@svkkepel.nl
Meer informatie: www.givingashit.nl