gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Panningen verliest eerste competitieduel

431d2c9b3c92d0c56ad7239d0fdfb8d6

Panningen nam het in de eerste wedstrijd van de competitie, op tegen HVV uit Helmond. De gasten uit Helmond waren, net als de thuisploeg, kampioen geworden in de vierde klasse en gepromoveerd naar de derde klasse. Deze kennismaking met de derde klasse liep uit op een deceptie voor SV Panningen.

 | Aangepast op
Direct na het eerste fluitsignaal zette HVV druk op de groenwitte verdediging. De thuisploeg kwam steeds een stap te kort tegen de behendige spelers van de ploeg uit Helmond. In de eerste minuten moest Panningen goalie Jordi Nelissen zijn kunnen laten zien, hij hield met enkele sublieme reddingen Panningen op de been.

Toen de scheidsrechter in de 10e minuut naar de stip wees, Remco Litjens vloerde zijn tegenstander binnen de beruchte lijnen, leek ook de keeper van Panningen te moeten capituleren. Leek, want Keeper Jordi Nelissen ranselde de bal uit het doel en hield zijn doel schoon.

Panningen ontworstelde zich iets onder de druk uit en Youri van Hurk kopte op de lat uit een strak genomen hoekschop van Bas Wilmer. Toen Ramon Sijben zijn snelheid gebruikte en alleen op de keeper afging, gingen de handen bij de Panningen-aanhang al omhoog. Echter tot ontzetting van deze supporters ging de bal centimeters naast.

Na deze opleving van de thuisploeg, namen de gasten weer het initiatief over. Met name het centrale verdedigingsduo van HVV , Maikel Verkoelen en Metchel Schalks, waren heer en meester en wisten op voorhand ieder gevaar de bezweren. En met prachtige passes bereikten zij keer op keer hun snelle aanvallers. Panningen wist met kunst- en vliegwerk doelpunten te voorkomen. Maar acht minuten voor rust werd balverlies op het Pannings middenveld eenvoudig afgestraft en de gasten wisten de 0-1 te scoren.

Direct na de aftrap leed de thuisploeg wederom knullig balverlies en een minuut later hing de 0-2 in de touwen. De gifbeker voor rust was nog niet leeg, want weer twee minuten later was de stand 0-3. Een voorzet van links werd met een strakke kopbal tot doelpunt gepromoveerd. De groenwitte verdediging zag bij alle drie de tegendoelpunten er niet goed uit. SV Panningen ging, murw gebeukt, met een 0-3 achterstand thee drinken.

Tweede helft
Na rust kwam Robin van Osch de Panningse aanval versterken in plaats van Ayoub Amhaough. Echter Panningen kon geen vuist maken en HVV Helmond combineerde tot het strafschopgebied. De verdediging van Panningen was beter bij de les en liet niets meer aanbranden. De wedstrijd bloedde dood, HVV Helmond was de betere ploeg en hield makkelijk stand. Terwijl Panningen niet bij machte was om aanvallend een vuist te maken.

Tot de 80e minuut. Robin van Osch sneed door de verdediging van de gasten en zijn voorzet werd door Nick Wilmer in het doel gekopt. En toen centrale verdediger Roy Cuppen zich posteerde in de spits was het opeens alle hens aan dek voor de gasten. Patrick Joosten kwam centimeters te kort toen hij vrij voor de keeper kwam. En Jordi Kirkels wist met zijn linkervoet de bal niet genoeg kracht te geven om de doelman te verontrusten.

Lees ook

BEVO HC voorbereiding

Heren BEVO HC bereiden zich voor op nieuw handbalseizoen

De mannen van HUMBY BEVO HC zijn begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe handbalseizoen. De ploeg uit Panningen verdedigt komend seizoen de titel in de Super Handball League. Coach Bartek Konitz ziet kansen, maar heeft nog veel werk te doen met zijn vernieuwde selectie.

klooster koningslust

College voegt commercieel wonen toe als scenario voor klooster Koningslust

Het college van Peel en Maas gaat commercieel wonen alsnog meenemen als mogelijk scenario voor het voormalige klooster in Koningslust. Aanleiding is een brief van het bisdom Roermond, waarin het bisdom duidelijk maakt dat naast maatschappelijke huisvesting ook commercieel wonen als mogelijke ontwikkelrichting werd gezien.

Familie Peeters 1100 jaar

Kinderen van Beringse familie Peeters vieren gezamenlijke 1100ste verjaardag

De kinderen van Lei en Door Peeters uit Beringe zijn op 25 augustus samen precies 1100 jaar oud geworden. En dat vraagt om een feestje. Zeven jaar geleden vierden de kinderen al hun gedeelde duizendste verjaardag, vandaag kwamen daar nog eens 100 jaar bij.

MVC'19 Top Onder-12 Toernooi

Internationaal jeugdvoetbal komt naar Maasbree voor jubileumeditie

Sportpark MVC’19 in Maasbree staat dit weekend in het teken van de twintigste editie van het MIRU&HJS MVC TOP O12 Toernooi. Twaalf jeugdteams uit Nederland en het buitenland nemen het twee dagen lang tegen elkaar op.

IKC Beesel Maas Kristinsson Architecten

Nieuw IKC Beesel kost gemeente voorlopig 26.775 euro extra

Het toekomstige Integraal Kindcentrum (IKC) in Beesel kost de gemeente op basis van de huidige ramingen jaarlijks 26.775 euro extra. De gemeentelijke exploitatiekosten stijgen van 13.800 naar 40.575 euro. Dat blijkt uit antwoorden van het college op schriftelijke vragen van VLP.

Anwar Taalschool

Anwar begint nieuw schooljaar op nieuwe plek: ‘Even herhalen om het te weten’

Na zes weken zomervakantie is het voor Anwar weer even wennen. De leerling van de Taalschool in Panningen begint het nieuwe schooljaar bovendien op een nieuwe locatie. Een plek die meteen zijn goedkeuring kan wegdragen. “Dit is groter en beter en mooier.”