Panningen, Netherlands
Terug

Plukdag om Corona-impact te beperken

8b5fe160756cec7f3b5f61b09f31a3f9

Fruitboerderij uit Baarlo organiseert zaterdag een plukdag van 09:00 tot 16:00 uur in hun Mirabellen boomgaard. In verband met het coronavirus is de afzet weggevallen.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Nu kampt Fruitboerderij met een overschot aan Mirabellen. Door een plukdag te organiseren probeert het op deze ludieke manier toch nog iets aan hun oogst over te houden. 

Susanne Görtz van Fruitboerderij licht toe: ‘De afgelopen weken zei de een na de andere fabriek af. Ze halen dan liever Mirabellen uit een bepaald gebied, zoals de Loire (Frankrijk). Wij staan dan achteraan in de rij. Eeuwig zonde, want Mirabellen zijn heerlijk. Als ondernemers kost het ons flink wat omzet, maar we gaan niet bij de pakken neerzitten. Daarom willen we onze iedereen laten meegenieten van onze oogst. Een mirabel is een Mediterraanse fruitsoort. Dus kom plukken en je proeft als het ware je Mediterraanse vakantie’.

 In totaal heeft Fruitboerderij 20.000 kilo aan productieoverschot. De Fruitboerderij is gevestigd aan De Berckt 12d, nabij Kasteel de Berckt en tegenover de  logies van d’Ouffenhof in Baarlo.
ac38a650ff23948e318a4f9e969ff5a9

Lees ook

1000110223

Zo ziet de regio de zonsverduistering

Inwoners konden woensdagavond genieten van een bijzonder natuurverschijnsel. De maan schoof voor de zon en zorgde voor een gedeeltelijke zonsverduistering.

30-8KunstmarktKessel

Agenda

Internationale Kunstmarkt Kasteel De Keverberg

Tijdens Kunstmarkt Kessel komen creativiteit, ambacht en ontmoeting samen.

opera

Opera langs de Maas: fietsend van voorstelling naar voorstelling

Fietsen langs de Maas en onderweg op bijzondere plekken genieten van opera. In Neer, Kessel en Beesel vindt Rondje Pontje Opera plaats, onderdeel van het Limburg Festival. Deelnemers stappen op de fiets voor een route langs korte operavoorstellingen in de dorpen en het Maaslandschap.

Eclipsbril AI

Zonsverduistering

Stuur ons jouw foto’s van de eclips (en zo maak je ze veilig)

Woensdagavond vindt de grootste zonsverduistering sinds 1999 plaats. Tijdens de bijna twee uur durende eclips schuift de maan voor 90 procent voor de zon. De weersomstandigheden zijn gunstig om de gedeeltelijke zonsverduistering goed te zien en dus ook om mooie plaatjes te schieten. Daarbij is het wel belangrijk om met een aantal dingen rekening te houden.

JAKO Voetbaldagen 25 jaar

Zilveren jubileum voor JAKO Voetbaldagen in Meijel

De JAKO Voetbaldagen bij RKMSV in Meijel bestaan dit jaar 25 jaar. Wat in 2002 begon als een voetbalactiviteit in de zomervakantie, is uitgegroeid tot een vaste traditie voor honderden kinderen uit Meijel en de regio. Vijf dagen lang staat Sportpark De Starte in het teken van voetbal, spel en ontmoeting.

Edward-Media IMG_2552-f2b75613809e7fcd5e09ca0ba4b953a7

Natuurbrand in Grashoek snel onder controle

Aan de Lorbaan in Grashoek is woensdagmiddag brand ontstaan aan de rand van een bosgebied. De brandweer had het vuur snel onder controle.