Panningen, Netherlands
Terug

Prikposten weer open

1f3b91def81ea5480973c887b342f9f8

De prikposten in Maasbree, Beringe, Grashoek en Baarlo van VieCuri Medisch Centrum zijn vanaf volgende week weer open. De heropende posten zijn toegankelijk voor patiënten zonder corona-gerelateerde klachten. Indien patiënten corona-gerelateerde klachten hebben, kunnen zij terecht bij de ziekenhuislocaties van VieCuri Venlo of Venray.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Eind maart sloot vanwege het coronavirus het merendeel van de lokale locaties waar bloed afgenomen werd. Stap voor stap openen er weer locaties, al dan niet voorzien van aanpassingen. Er is bij iedere priklocatie handdesinfectie beschikbaar om bij binnenkomst de handen te desinfecteren. Omdat de wachtruimtes beperkt zijn qua omvang, heeft iedere priklocatie een maximaal aantal zitplaatsen waarmee een veilige afstand tussen de wachtende patiënten wordt gewaarborgd. Op het moment dat alle zitplaatsen bezet zijn, is het verzoek om op een later moment terug te komen of naar een andere priklocatie te gaan.

Maandag 31 augustus: Gezondheidscentrum Maasbree (Achter de Hoven 4, Maasbree), open op maandag t/m vrijdag van 8.00-8.30 uur.

Maandag 31 augustus: MFD De Engelbewaarder (Tiendvrij 18, Baarlo), open maandag t/m vrijdag van 8.00-9.00 uur. Let op: dit is een locatie ter vervanging voor Huisartsenpraktijk Baarlo.

Woensdag 2 september: Gemeenschapshuis De Wieksjaag (Kanaalstraat 94, Beringe), open op woensdagen van 10.15-10.30 uur.

Woensdag 2 september: Gemeenschapshuis Ankerplaats (Past. Vullinghsstraat 3, Grashoek), open op woensdagen van 9.30-9.45 uur.

Lees ook

hans reijnders32

Jarige Hans Reijnders (80) geëerd met expositie van zijn cursisten in Baarlo

De Venlose beeldhouwer Hans Reijnders is 80 jaar geworden. Zijn cursisten grepen die bijzondere verjaardag aan om hun leermeester in het zonnetje te zetten. Met een feest én een expositie van werken van 33 cursisten eren ze de kunstenaar die hen al jarenlang inspireert.

4-9RondjeKunstBaarlo

Baarlo Kreatief viert 30-jarig jubileum in 2026

Baarlo Kreatief bestaat in 2026 dertig jaar. De vereniging brengt sinds 1995 creatieve inwoners van Baarlo samen en kijkt komend jaar terug op drie decennia vol kunst, workshops, exposities en bijzondere projecten.

schutteirj kessel

Voortbestaan schutterij St. Hubertus Kessel in gevaar

Schutterij St. Hubertus doet een dringende oproep aan de inwoners van Kessel en Kessel-Eik. Door een nijpend tekort aan leden staat het voortbestaan van de vereniging op het spel. Het traditionele koningsschieten, dat gepland stond voor 29 augustus, is inmiddels afgelast.

chenell taylor

Chenell Taylor uit Panningen wint wereldtitel Mrs Tourism World

Chenell Taylor uit Panningen heeft de internationale titel Mrs Tourism World 2026 gewonnen. Tijdens de verkiezing vertegenwoordigde de 33-jarige Nederland. Op sociale media reageert ze geëmotioneerd op haar overwinning.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Joris Rietveld

Van kungfu-training naar mentale gevangenis: Joris doet zijn verhaal over sekte

Wat begint met een interesse in kungfu, groeit langzaam uit tot een wereld van angst, afhankelijkheid en geweld. Joris Rietveld doet in een boek zijn verhaal over de groep rond de inmiddels veroordeelde kungfuleraar René L., die jarenlang actief was in Kessel. “Je stapt niet in een sekte. Je raakt in een dynamiek die steeds toxischer wordt.”