gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Theatercollege en cabaret over verslaving door Bakker & Bakker in Panningen

95c2c85353b46d7bad1475e5ecb2f75c

Stilstaan bij de vele gezichten van verslaving door Bakker & Bakker in DOK6 Panningen.

 | Aangepast op
Woensdag 23 april om 20.15 uur

Een doseerprobleem, een slecht rempedaal, een gelegenheidsgebruiker of een feestbeest – eufemismen zijn er genoeg. Maar wat is verslaving nu echt? Is het een progressieve hersenziekte of simpelweg een slechte levensstijl? Zijn verslaafden in de kern allemaal hooggevoelig? Ondanks de vele vragen blijft één ding duidelijk: de epidemie van mateloosheid vraagt om een oplossing. Hoe helpen we onze ouders te genezen, en welke preventie bieden we onze kinderen?

Bram Bakker was nooit lichamelijk afhankelijk van drank of drugs, maar stilzitten vindt hij even moeilijk als een alcoholist het aanschouwen van een halfvolle fles wijn. Decennialang deed Bram armzalige pogingen verslaafden te redden van de ondergang tot hij zijn eigen behandeling voorrang gaf.

Fimme Bakker is belast met een familiaire neiging ongezond om te gaan met genotsmiddelen. Hij geniet al als hij iets in zijn mond stopt. En daar maakt hij dan grappen over, als gediplomeerd cabaretier. Is humor de missing link in de verslavingszorg? Zouden hulpverleners zichzelf wat minder serieus moeten nemen? Of was het feit dat een hulpverlener eigen ervaring had het verschil tussen leven en dood?

In deze avondvullende voorstelling verkennen vader en zoon verslaving in al haar gedaanten. Zonder franje, open en eerlijk en niemand ontziend. Vooral zichzelf niet. En vooral elkaar niet. Theatercollege én cabaret op één avond!

Een kaartje kost kun je bestellen via de website van DOK6.

Lees meer over:

Lees ook

klooster koningslust

College voegt commercieel wonen toe als scenario voor klooster Koningslust

Het college van Peel en Maas gaat commercieel wonen alsnog meenemen als mogelijk scenario voor het voormalige klooster in Koningslust. Aanleiding is een brief van het bisdom Roermond, waarin het bisdom duidelijk maakt dat naast maatschappelijke huisvesting ook commercieel wonen als mogelijke ontwikkelrichting werd gezien.

Familie Peeters 1100 jaar

Kinderen van Beringse familie Peeters vieren gezamenlijke 1100ste verjaardag

De kinderen van Lei en Door Peeters uit Beringe zijn op 25 augustus samen precies 1100 jaar oud geworden. En dat vraagt om een feestje. Zeven jaar geleden vierden de kinderen al hun gedeelde honderdste verjaardag, vandaag kwamen daar nog eens 100 jaar bij.

MVC'19 Top Onder-12 Toernooi

Internationaal jeugdvoetbal komt naar Maasbree voor jubileumeditie

Sportpark MVC’19 in Maasbree staat dit weekend in het teken van de twintigste editie van het MIRU&HJS MVC TOP O12 Toernooi. Twaalf jeugdteams uit Nederland en het buitenland nemen het twee dagen lang tegen elkaar op.

IKC Beesel Maas Kristinsson Architecten

Nieuw IKC Beesel kost gemeente voorlopig 26.775 euro extra

Het toekomstige Integraal Kindcentrum (IKC) in Beesel kost de gemeente op basis van de huidige ramingen jaarlijks 26.775 euro extra. De gemeentelijke exploitatiekosten stijgen van 13.800 naar 40.575 euro. Dat blijkt uit antwoorden van het college op schriftelijke vragen van VLP.

Anwar Taalschool

Anwar begint nieuw schooljaar op nieuwe plek: ‘Even herhalen om het te weten’

Na zes weken zomervakantie is het voor Anwar weer even wennen. De leerling van de Taalschool in Panningen begint het nieuwe schooljaar bovendien op een nieuwe locatie. Een plek die meteen zijn goedkeuring kan wegdragen. “Dit is groter en beter en mooier.”

Theater op Straat Baarlo 2026

Baarlo in het teken van vijftiende editie Theater op Straat

Baarlo stond zondag de hele middag in het teken van internationaal straattheater. Op zes locaties in en rond het centrum waren voorstellingen te zien. Bezoekers konden hun eigen route samenstellen en verschillende acts bekijken.