Panningen, Netherlands
Terug

Ut P&M Hoés vanaf woensdag in actie voor KiKa en Wensambulance

2a1f5a2b8510da7426ffb144b5fb8b76

Omroep P&M komt deze week opnieuw in actie voor het goede doel. Dit jaar wordt er geld opgehaald voor KiKa en de Wensambulance Limburg. Twee doelen die zich inzetten voor mensen die steun kunnen gebruiken.

Eric Reijnders |  | Aangepast op
Met Ut P&M Hoés maken vrijwilligers, luisteraars en kijkers samen het verschil.

Goede doelen van dit jaar
KiKa (Kinderen Kankervrij) zet zich in voor onderzoek naar kinderkanker, met als doel de genezingskans te vergroten en behandelingen minder zwaar te maken.

Wensambulance Limburg verzorgt wensritten voor mensen die ernstig ziek, bedlegerig zijn of zich in de laatste fase van hun leven bevinden, voor wie regulier vervoer niet meer mogelijk is.

Actieweek vanuit Switch in Helden
Tijdens de actieweek staat de studio van P&M in Switch aan de Molenstraat 13 in Helden waar veel acties plaatsvinden. Er zijn live-uitzendingen, muzikale optredens en ludieke sportieve acties.

Met spinningfietsen worden inwoners uitgedaagd om op een sportieve manier geld op te halen. Daarnaast komen scholen, bedrijven en andere organisaties in actie om geld in te zamelen.

Emma Heesters en Fever of Live
Op vrijdagavond is er een optreden van een Top 2000 Band, op zaterdagavond treedt Emma Heesters op. De actie wordt afgesloten met de band Fever Of Life.

Ut P&M Hoés wordt live op radio en tv uitgezonden en is te volgen via alle kanalen van de omroep vanaf 17 december vanuit Switch in Helden. De actie wordt op zondag 21 december afgesloten.

Lees ook

24-6IVNZomerchallenge

Agenda

IVN Zomernatuurchallenge

IVN De Steilrand organiseert een Zomernatuurchallenge voor kinderen van 4 tot 12 jaar. De activiteit is gratis.

26-6DiscoavondSpringer

Agenda

Discoavond voor mensen met beperking

Stichting De Springer organiseert een Discoavond voor mensen met een beperking op vrijdag 26 juni.

rob elens

Meijelse huisarts Elens blijft achter coronabehandeling staan

Huisarts Rob Elens uit Meijel heeft woensdag voor de parlementaire enquêtecommissie Corona verklaard dat hij tijdens de pandemie handelde vanuit zijn verantwoordelijkheid als arts. Elens kwam landelijk in opspraak doordat hij coronapatiënten behandelde met een combinatie van onder meer hydroxychloroquine, antibiotica en zink, terwijl de werking daarvan tegen corona niet wetenschappelijk was bewezen.

mick beumers

Panningenaar Mick Beumers brengt tweede boek uit over zijn transitie

Panningenaar Mick Beumers heeft zijn tweede boek uitgebracht. In ‘Mijn Gevecht Mijn Trots’ beschrijft de 26-jarige schrijver de laatste fase van zijn transitieproces naar man. Waar zijn eerste boek vooral zijn levensverhaal vertelde, staat dit keer zijn geslachtsoperatie centraal.

stikstof

150 miljoen euro voor De Peel: impuls voor natuurherstel rond Meijel en De Groote Peel

Het Rijk trekt 150 miljoen euro uit voor maatregelen in de Limburgse Peel. Een belangrijk deel van die investering komt terecht in en rond De Groote Peel en Meijel, waar natuurherstel, waterbeheer en landbouw de komende jaren centraal staan. De afspraken werden woensdag bekrachtigd door 22 overheidsorganisaties tijdens een bijeenkomst in Griendtsveen.

potde

Gemeente koopt grond wijngaard in Helden

De gemeente Peel en Maas wil het perceel met wijngaard aan de Potdé in Helden kopen. De grond wordt op dit moment gebruikt door WijnGilde Peel en Maas. Toen de eigenaar het perceel te koop aanbood, bleek de vereniging niet genoeg geld te hebben om de grond zelf aan te kopen. Daarom heeft de eigenaar het perceel aangeboden aan de gemeente.